Tvorba web stránok pre vás

Web stránky tvoríme už niekoľko rokov s nadšením a zmyslom pre kreativitu a efektívnosť. Držíme deadliny a vždy napĺňame očakávania klientov. Web stránka od nás je krásny prezentačný web s vašimi službami a perfekným UX pre užívateľov.

Mám záujem Referencie

Prehľadnosť

Prehľadná web stránka dokáže udržať pozornosť návštevníkov a zvýšiť mieru konverzie. Web stránka je v súlade s UX.

CMS systém

V rámci CMS systému si dokážete web stránku spravovať aj samostatne. Editovať obsah je absolútne jednoduché.

Optimalizácia

Aj Vy dostanete už optimalizovanú web stránku pre SEO. Základná optimalizácia je v cene tvorby web stránky.

Krásne prezentačné web stránky

Web stránka musí návštevníka upútať svojimi informáciami, ale najmä dizajnom. Ak ho neosloví dizajn, návštevník okamžite odchádza. Naše web stránky dokonale prezentujú všetky vaše služby a dávajú dôraz tam, kam potrebujete. Výsledkom sú často vyplnené kontaktné formuláre alebo priamy kontakt na vás. Upútajte dizajnom, obrázkami a dokonalým UX návštevníka aj Vy!

Mám záujem Referencie

Originálne a moderné web stránky pre každého

Prezentujte sa v online svete s novou web stránkou. Upútajte pozornosť a dosiahnite viac dopytov z webu.

table_imac

Sme pripravení pomôcť Vám s web stránkou

Milujeme nové projekty a ešte viac nové výzvy. Pokojne nás kontaktujte a my vás veľmi radi pozveme na stretnutie, kde si váš projekt spoločne prejdeme.

Príprava pre tvorbu web stránky

V rámci prípravy na tvorbu web stránky realizujeme niekoľko grafických návrhov, z ktorých spoločne vyberieme jeden. Taktiež prehodnotíme aj existujúcu štruktúru web stránky alebo navrhneme celkom novú. Prioritou je si na začiatku ujednotiť smer vytvorenia web stránky a odhadovaný konečný stav. 

Realizovanie web stránky

Web stránky dokážeme zrealizovať v priebehu niekoľkých týždňov. vaša nová web stránka sa realizuje na našej doméne, pričom k nej máte neustále prístup a sme otvorený každému novému návrhu aj počas tvorby. Akonáhle ste s web stránkou spokojní a je dokončená z našej strany, presúva sa na vašu doménu. V rámci web stránok dokážeme zabezpečiť tak hosting, ako aj doménu. 

Kvalita. Komunikácia. Ciele.

KVALITA

Naša práca sa zakladá na kvalitnej analýze, stratégii a najmä dlhoročných skúsenostiach. Nič nepodceňujeme a klientom prinášame kvalitu.

KOMUNIKÁCIA

U nás nečakáte na e-maily niekoľko dní a na telefonát celý deň. Zakladáme si na pružnej komunikácií. Radi sa tiež spoločne stretneme.

ÚSTRETOVOSŤ

Vieme pochopiť klienta a naším cieľom je vždy jeho spokojnosť. Zanalyzujeme, navrhneme riešenia a Vy si vyberiete aj na základe odporúčaní.

Kontaktujte nás