Tvorba e-shopov pre vás

Internetový obchod dokážeme vytvoriť presne podľa vašich predstáv. Bude mať čisté línie, elegantný dizajn a hlavne bude predávať. Tvorba e-shopov u nás zahŕňa návrh vizuálu až samotné odovzdanie projektu so všetkými doplnkovými službami, ako je základná SEO optimalizácia či napojenie na fakturačné a skladové systémy.

Mám záujem Referencie

Prehľadnosť

Prehľadný e-shop dokáže udržať pozornosť návštevníkov a zvýšiť mieru konverzie. Internetový obchod bude absolútne predajný!

CMS systém

V rámci CMS systému si dokážete e-shop spravovať aj samostatne. Editovať obsah a produkty je absolútne jednoduché.

Optimalizácia

Aj Vy dostanete už optimalizovaný e-shop pre SEO. Základná optimalizácia je v cene tvorby internetového obchodu.

Krásne predajné internetové obchody

Internetový obchod musí v prvom rade predávať. Aby to tak bolo, je na začiatku potrebné návštevníka upútať skvelým dizajnom a neskôr aj produktami. Nami vytvorené e-shopy dokonale odprezentujú všetky vaše produkty a postaráme sa o maximalizovanie ich konverznosti. Našou snahou je vždy vytvorenie e-shopu pre zákazníka, ktorý bude predávať a svojim dizajnom návštevníka neodradí. Samozrejmosťou je orientácia aj na mobilné zariadenia.

Mám záujem Referencie

Originálne a moderné e-shopy pre každého

Prezentujte sa v online svete s novým e-shopom. Upútajte pozornosť a dosiahnite viac nákupov…

table_imac

Sme pripravení pomôcť Vám s internetovým obchodom

Milujeme nové projekty a ešte viac nové výzvy. Pokojne nás kontaktujte a my vás veľmi radi pozveme na stretnutie, kde si váš projekt spoločne prejdeme.

Príprava na tvorbu e-shopu

V rámci prípravy na tvorbu e-shopu realizujeme niekoľko grafických návrhov, z ktorých spoločne vyberieme jeden. Taktiež prehodnotíme aj existujúcu štruktúru internetového obchodu alebo navrhneme celkom novú. Prioritou je si na začiatku zjednotiť smer vytvorenia e-shopu. Dizajn, UX či štruktúru e-shopu môžete ponechať plne na nás alebo ju zrealizujeme na základe vašich podkladov. 

Realizovanie e-shopu

Vytvorenie internetového obchodu trvá štandardne viac ako mesiac. E-shop sa realizuje na našej subdoméne tak, aby ste k nemu mali neustále prístup a mohli nám posielať svoje nové postrehy a nápady na realizáciu. Až keď je e-shop vo finálnej podobe, prebieha jeho presun na vašu doménu. Ak vytvárame nový e-shop, dokážeme Vám zabezpečiť do budúcna doménu aj hosting.

Kvalita. Komunikácia. Ciele.

KVALITA

Naša práca sa zakladá na kvalitnej analýze, stratégii a najmä dlhoročných skúsenostiach. Nič nepodceňujeme a klientom prinášame kvalitu.

KOMUNIKÁCIA

U nás nečakáte na e-maily niekoľko dní a na telefonát celý deň. Zakladáme si na pružnej komunikácií. Radi sa tiež spoločne stretneme.

ÚSTRETOVOSŤ

Vieme pochopiť klienta a naším cieľom je vždy jeho spokojnosť. Zanalyzujeme, navrhneme riešenia a Vy si vyberiete aj na základe odporúčaní.

Kontaktujte nás