Identifikácia značky

Ste jeden z mnohých a ľudia vás nedokážu identifikovať? Potom je správna komunikácia na sociálnych sieťach to, čo vám pomôže.

Komunita fanúšikov

V rámci vašej značky si budujete komunitu verných fanúšikov, ktorí vás budú milovať a svoje pocity šíriť aj medzi známych.

Efektívna komunikácia

S fanúšikmi ste neustále v kontakte. Čokoľvek podstatné sa nemusia dozvedieť e-mailom, ale napríklad pomocou statusu. Buďte moderní.

Budovanie značky

Vybrané nástroje, príspevky a interakcie postupne vybudujú obraz aj o vašej spoločnosti. Na začiatku spolupráce vzniká tak určitá stratégia, ktorou budeme postupovať. Celková komunikácia je vždy prispôsobená práve vašim potrebám. Nekomunikujeme len preto, že to robí konkurencia ale preto, aby poznali práve vás a nie konkurenciu.

Prispôsobenie komunikácie

Aby sme vedeli efektívne spravovať vaše sociálne siete, musíme poznať vašich fanúšikov a najmä cieľovú skupinu. Dôležitý je najmä čas a typ príspevkov. Každá skupina ľudí reaguje inak, a preto musí byť vaša komunikácia originálna.

Komplexný online marketing

Komunikácia na sociálnych sieťach prináša pozitívne výsledky nielen v rámci sociálnych sietí, ale aj ostatných služieb. Sociálne siete sa perfektne dopĺňajú s copywritingom, ktorý dokážeme zabezpečiť. Zdieľaný obsah na sociálnych sieťach privádza nových návštevníkov, a to pozitívne ovplyvňuje aj SEO optimalizáciu.

Publikum a fanúšikovia

Nedpovedáme len na otázky fanúšikov ani neprispievame statusom raz za týždeň. Budujeme komunitu a prispôsobujeme komunikáciu vytýčeným cieľom. Našou snahou sú vždy aktívni fanúšikovia, ktorí milujú vašu značku.

Užitočné sociálne siete

Sociálne siete sú využiteľné prakticky v akomkoľvek odvetví. vášmu podnikaniu môžu sociálne siete len pomôcť. Nových zákazníkov tak môžete získať okrem tradičných zdrojov aj zo sietí Twitter, Google+, LinkedIn či Facebook. Budujte svoj imidž a značku pomocou dostupných sietí a buďte tak vždy nablízku spotrebiteľom.

Kedykoľvek môžete informovať vašich zákazníkov a potenciálnych zákazníkov o novinkách, produktoch či službách, ale taktiež im promptne odpovedať na zvedavé otázky a odbremeniť tak vašu e-mailovú schránku.

Mám záujem

Komunikácia na sociálnych sieťach v 3 bodoch

Každá komunikácia na sociálnych sieťach má rovnaký proces.

Analýza komunikácie

Na začiatku našej spolupráce zanalyzujeme vašu doterajšiu komunikáciu a komunikáciu vašej konkurencie. Zistíme, čo funguje na cieľovú skupinu a čo naopak nemá úspech.

Stratégia

Tento dokument zahŕňa komplexnú stratégiu budovania značky a komunikácie na sociálnych sieťach. Takýto kreatívny koncept na mieru je vždy vypracovaný pre každého klienta zvlášť.

Komunikácia

Budujeme značku, komunikujeme, zaujímame sa o fanúšikov či followerov. Neustále vyhľadávame nové námety, pričom skúmame správanie užívateľov.

Kvalita. Komunikácia. Ciele.

KVALITA

Naša práca sa zakladá na kvalitnej analýze, stratégii a najmä dlhoročných skúsenostiach. Nič nepodceňujeme a klientom prinášame kvalitu.

KOMUNIKÁCIA

U nás nečakáte na e-maily niekoľko dní a na telefonát celý deň. Zakladáme si na pružnej komunikácií. Radi sa tiež spoločne stretneme.

ÚSTRETOVOSŤ

Vieme pochopiť klienta a naším cieľom je vždy jeho spokojnosť. Zanalyzujeme, navrhneme riešenia a Vy si vyberiete aj na základe odporúčaní.

Kontaktujte nás