Zvýšená návštevnosť

Viac návštevníkov na vašej stránke alebo e-shope znamená aj viac zákazníkov.

Zlepšené pozície

SEO optimalizácia zlepší vaše pozície na hlavné, ale aj longtailové kľúčové slová.

Viac konverzií

Organická návštevnosť štandardne dosahuje hneď po direct kanáli najväčšiu mieru konverzie.

Zvyšujeme jednotlivé metriky

SEO optimalizáciou sa nezvyšuje len návštevnosť a pozície, ale aj metriky ako je domain či page authority, trust flow alebo citation flow. Všetky dodávajú kredibilitu vaše stránke alebo e-shopu.

Rozsiahla analýza kľúčových slov

Hneď na začiatku SEO optimalizácie realizujeme rozsiahlu analýzu kľúčových slov, ktorá má niekoľko desiatok/stoviek slov.

Návštevníci z longtailových slov

Privedieme vám návštevníkov aj z odvodených kľúčových slov, nielen z jedného či dvoch. Tým sa zviacnásobí vaša celková organická návštevnosť.  Kľúčové slová vyberieme z analýzy kľúčových slov.

Komplexný SEO audit

Pre SEO potrebujeme dobrý základ, a tým je dobrý web. V SEO audite sa pozrieme na všetky nedostatky a Vy dostanete viac ako 30 strán informácií.

Kvalitná SEO optimalizácia

SEO optimalizáciu vykonávame v súlade s najnovším algoritmom. Komplexne sa postaráme o váš web, aby dosiahnutné pozície boli trvácne a v budúcnosti nenastal ich prepad. Počas optimalizácie konštantne zvyšujeme všetky metriky a optimalizujeme podstránky, aby vyhľadávač tieto aktivity ohodnotil čoraz lepšími pozíciami.

Mám záujem

SEO optimalizácia u nás v 3 bodoch

Ku každému projektu pristupujeme individuálne s dôrazom na kvalitu.

SEO setup

Na začiatku spolupráce obvykle realizujeme SEO audit a analýzu kľúčových slov. SEO audit je viac ako 30-stranový dokument, ktorý sa následne zapracováva priamo na web stránku alebo e-shop. Analýza kľúčových slov obsahuje niekoľko desiatok slov, ktoré sa viažu na váš web a z ktorých sa následne selektuje približne 50-70, ktoré sa budú pravidelne merať.

Spätné odkazy

Kvalitné spätné odkazy zabezpečia kontinuálny rast organickej návštevnosti a taktiež zvyšovanie jednotlivých metrík webu ako celku. Spätné odkazy získavame z rôznych magazínov, portálov, blogov, sociálnych sietí či fór. Pre klienta vytvárame ideálny mix odkazov, ktoré vyzerajú autenticky a dôveryhodne.

Pravidelný reporting

Do 8  dní nového mesiaca od nás každý klient dostáva pravidelný report, v ktorom sa nachádzajú rozsiahle štatistiky o našich aktivitách. Okrem súhrnu aktivít sa tu nachádzajú aj publikované spätné odkazy, aktuálne pozície, spätný historický prehľad o pozíciách či informácie o viditeľnosti web stránky/e-shopu vo vyhľadávači a údaje z Analytics o návštevnosti.

Prípadové štúdie zo SEO optimalizácie

Sme veľmi radi, že vám môžeme ukázať prípadové štúdie niektorých našich klientov.

Štandardne vám SEO optimalizácia prinesie

Viac o našich výsledkoch vám napovedia naše prípadové štúdie.

%
Mesačné zvýšenie návštevnosti
%
Mieru konverzie
%
zvýšený čas na webstránke/e-shope
%
nižšia miera odchodov

Kvalita. Komunikácia. Ciele.

KVALITA

Naša práca sa zakladá na kvalitnej analýze, stratégii a najmä dlhoročných skúsenostiach. Nič nepodceňujeme a klientom prinášame kvalitu.

KOMUNIKÁCIA

U nás nečakáte na e-maily niekoľko dní a na telefonát celý deň. Zakladáme si na pružnej komunikácií. Radi sa tiež spoločne stretneme.

ÚSTRETOVOSŤ

Vieme pochopiť klienta a naším cieľom je vždy jeho spokojnosť. Zanalyzujeme, navrhneme riešenia a Vy si vyberiete aj na základe odporúčaní.

Kontaktujte nás