Prípadová štúdia Briliant.sk

Pre internetový obchod alebo skôr katalóg nádherných šperkov Briliant.sk sme sa pustili do SEO optimalizácie presne v júli roku 2015. Za približne 5 mesiacov sme webu dokázali zvýšiť návštevnosť relevantnými užívateľmi a dostať ho do povedomia. 

Ako ste to urobili?
prsten_briliant_2

Predstavujeme eshop – katalóg Briliant.sk

Internetový obchod alebo skôr katalóg Briliant.sk je prestížny slovenský diamantier. Tradičné klenotnícke výrobky idú do úzadia a ľudia budú viac túžiť po originálny šperkoch s precíznym spracovaním a dokonalou kvalitou. Moderné technológie a uznávaní odborníci vo svojej oblasti pripravujú pre zákazníkov tie najkrajšie šperky, aké si viete predstaviť.

Zásnubné prstene
Obrúčky
Náušnice
Detské šperky
Brošne
Náhrdelníky

Máte záujem o SEO optimalizáciu?

SEO optimalizácií sa venujeme niekoľko rokov a podobné úspechy dokážeme dosiahnuť aj s Vašim projektom.

Mám záujem

Pokročilá SEO analýza

Internetový obchod/katalóg Briliant.sk sme podrobili nášmu auditu, z ktorého vzišlo niekoľko nedostatkov a odporúčaní. Okrem bežných odporúčaní sme taktiež navrhovali logiku správania sa systému, napríklad pridávaním článkov do blogu.

SEO audit sme vytvorili aj spolu s jednoduchou analýzou kľúčových slov, ktorú sme neskôr doplnili a aktualizovali. Zamerali sme sa na niekoľko kategórií s cieľom dosiahnutia čo najlepšieho efektu vo vyhľadávaní.

Spätné odkazy a obsah

Eshop sa postupne upravoval podľa výstupov zo SEO auditu. Dôležité bolo predovšetkým napísanie copywriterských taskov v rámci výstupov a tiež aj optimalizácia elementov ako url adresy a i. Začali sa tiež písať články do vzniknutého blogu.

Články ukázali svoju silu aj pomocou spätných odkazov, ktoré nevyhnutne patria k optimalizácií. Spolu začali budovať kredibilitu celému internetovému obchodu, ktorý začal byť viac na očiach.

Pravidelný reporting

Hneď od prvého momentu od nás klient dostával hodnotné reporty, ktoré sa skladali z niekoľkých príloh. Reportom sme odkomunikovali našu prácu v daný mesiac a najmä výsledky, ktoré táto práca klientovi priniesla.

Nakoľko sa web neustále vyvíjal a taktiež sa vyvíjal aj algoritmus od Google, do reportu sme prikladali neustále nové odporúčania, ktoré web posúvali ešte nahor. Ich zapracovávaním bolo možné tento efekt dosiahnuť.

Podobné výsledky môžeme dosiahnuť aj s Vašim projektom!

Čo sa nám podarilo dosiahnuť?

V rámci našich aktivít sme dosiahli veľmi pozitívne čísla vo viacerých oblastiach v rozmedzí 6 mesiacov.

%
Zvýšenie návštevnosti
%
Zvýšenie znalosti eshopu
%
Zvýšenie času na eshope
%
Spokojnosť klienta

SEO optimalizácia v našej spoločnosti

Ku každému projektu pristupujeme individuálne. Po dôkladnej analýze na začiatku projektu, kde vykonáme minimálne SEO audit a analýzu kľúčových slov, nasleduje publikovanie článkov a odkazov, ktoré sú vysokokvalitné a často SEO optimalizáciu spájame aj s obsahom – tvoríme hodnotné články do blogu klienta. Samozrejmosťou je rozsiahly každomesačný rozsiahly report.

Kontaktujte nás

Čo hovorí klient o našej spolupráci?

Kvalita. Komunikácia. Ciele.

KVALITA

Naša práca sa zakladá na kvalitnej analýze, stratégií a najmä dlhoročných skúsenostiach. Nič nepodceňujeme a klientom prinášame kvalitu.

KOMUNIKÁCIA

U nás nečakáte na maily niekoľko dní a na telefonát celý deň. Zakladáme si na pružnej komunikácií. Radi sa tiež spoločne stretneme.

ÚSTRETOVOSŤ

Vieme pochopiť klienta a našim cieľom je vždy jeho spokojnosť. Zanalyzujeme, navrhneme riešenia a Vy si vyberiete aj na základe odporúčaní.

Kontaktujte nás