Prípadová štúdia BellaKabelky.sk

Pre internetový obchod BellaKabelky.sk sme v marci 2015 začali vykonávať SEO optimalizáciu. Po približne pol roku našej snahy sme eshop dostali na väčšinu relevantných slov do TOP 3 organických pozícií práve včas pred zimnou sezónou.

Ako ste to urobili?
bellakabelky_image

Predstavujeme eshop BellaKabelky.sk

Internetový obchod BellaKabelky.sk sa zameriava najmä na predaj kabeliek, ale aj ostatných doplnkov pre ženy. Návštevníci v ňom nájdu aj svetové značky ako Michael Kors alebo Monnari, ktoré sú zastúpené vysokým počtom produktov. Oproti konkurencií má eshop BellaKabelky.sk navrch aj čo sa týka dizajnu a UX, ktoré je prepracované do detailu.

Kabelky
Ruksaky
Cestovné tašky
Peňaženky
Hodinky
Bižutéria a doplnky

Máte záujem o SEO optimalizáciu?

SEO optimalizácií sa venujeme niekoľko rokov a podobné úspechy dokážeme dosiahnuť aj s Vašim projektom.

Mám záujem

Pokročilá SEO analýza

V rámci počiatočnej analýzy sme vykonali SEO audit, ktorý zahŕňal všetky nedostatky eshopu. Následne sa nedostatky a chyby odstraňovali tak, aby bol eshop z pohľadu SEO v poriadku a mohli naň začať prúdiť spätné odkazy.

Súčasťou počiatočnej analýzy bola aj analýza kľúčových slov, ktorá zahŕňala niekoľko desiatok relevantných slov. V rámci analýzy sme si vytýčili kľúčové slová, na ktoré sa zameriame.

Spätné odkazy a tvorba obsahu

Akonáhle bol eshop pripravený z pohľadu SEO onpage, začali naň prúdiť kvalitné spätné odkazy z relevantných stránok, magazínov, portálov či sociálnych sietí. Odkazy dodávali potrebnú silu pre posun vpred vo vyhľadávači.

Zároveň s odkazmi sme začali tvoriť aj unikátny a hodnotný obsah do blogu eshopu. Pravidelné články s dostatkom vnútorných odkazov mali pozitívny vplyv na vyhľadávač.

Pravidelný reporting

Klient dostával od nás každý mesiac pravidelný report, kde sa nachádzali aktuálne pozície na jednotlivé kľúčové slová, zoznam aktivít či publikovaných článkov. Všetky aktivity sa tak nachádzajú v jednotnom reporte.

V rámci každomesačného reportu sme klientovi neustále poskytovali nové odporúčania, ktoré sa zapracovávali a aj pomocou nich sme mohli dosiahnuť takéto výsledky.

Podobné výsledky môžeme dosiahnuť aj s Vašim projektom!

Čo sa nám podarilo dosiahnuť?

V rámci našich aktivít sme dosiahli veľmi pozitívne čísla vo viacerých oblastiach v rozmedzí 6 mesiacov.

%
Zvýšenie návštevnosti
%
Zvýšenie znalosti eshopu
%
Zvýšenie času na eshope
%
Spokojnosť klienta

SEO optimalizácia v našej spoločnosti

Ku každému projektu pristupujeme individuálne. Po dôkladnej analýze na začiatku projektu, kde vykonáme minimálne SEO audit a analýzu kľúčových slov, nasleduje publikovanie článkov a odkazov, ktoré sú vysokokvalitné a často SEO optimalizáciu spájame aj s obsahom – tvoríme hodnotné články do blogu klienta. Samozrejmosťou je rozsiahly každomesačný rozsiahly report.

Kontaktujte nás

Čo hovorí klient o našej spolupráci?

Kvalita. Komunikácia. Ciele.

KVALITA

Naša práca sa zakladá na kvalitnej analýze, stratégií a najmä dlhoročných skúsenostiach. Nič nepodceňujeme a klientom prinášame kvalitu.

KOMUNIKÁCIA

U nás nečakáte na maily niekoľko dní a na telefonát celý deň. Zakladáme si na pružnej komunikácií. Radi sa tiež spoločne stretneme.

ÚSTRETOVOSŤ

Vieme pochopiť klienta a našim cieľom je vždy jeho spokojnosť. Zanalyzujeme, navrhneme riešenia a Vy si vyberiete aj na základe odporúčaní.

Kontaktujte nás