Vysoká efektivita

Minimálna cena a maximálny efekt = z každej kampane vyťažujeme maximum pre Vašu spokojnosť.

Nízka cena

Sumu za kliknutia a zobrazenia neustále znižujeme a staráme sa tak o všetky Vaše kampane.

Viac konverzií

PPC reklama Vám prinesie očakávané konverzie v podobe kontaktovania alebo odoslania objednávok.

PPC Search

Ľudia vyhľadávajú slová z Vášho segmentu a Vy chcete byť na prvom mieste? Pomocou PPC Search zabezpečíme popredné miesta v rámci platených výsledkov vyhľadávania.

Obsahová sieť

Docieľte to, aby Vás spotrebitelia poznali ešte pred samotnou konverziou. Obsahová sieť zabezpečí, aby ste sa zobrazovali všade tam, kde aj Vaši potenciálni zákazníci.

Remarketing

Prišli na Váš web užívatelia ale odišli bez nákupu? Dajte im najavo, že Vám na ich nákupe alebo na využití Vašich služieb záleží. Majte svoje bannery všade tam, kde sa bude cieľová skupina pohybovať.

Bannery

Bannery na vybraných portáloch a stránkach s obsahom, ktorý láka najmä Vašu cieľovú skupinu. Zameriame sa na cenu za kliknutie alebo na zobrazenia bannerov. Pre Vašu viditeľnosť urobíme maximum.

Efektívna AdWords kampaň

Platenú reklamu využívame v rôznych formách a podobách. Veľmi ľahko sa pomocou tohto týchto typov platenej reklamy dostanete do popredia a oslovíte svoju cieľovú skupinu. 

Typ reklamnej kampane prispôsobíme Vašim požiadavkám a druhu podnikania s prihliadnutím na vytýčené ciele. Dokážeme maximalizovať zisk, ale taktiež aj vybudovať povedomie o Vašej značke.

Mám záujem

Spravovanie efektívnych kampaní

Aj reklamné kampane sa u nás spúšťajú na konci určitého procesu a krokov.

PPC brief

Začiatok patrí PPC briefu, ktorý potrebujeme od klienta vyplniť. V briefe sa nachádzajú odpovede na dôležité otázky, ktoré nás usmernia pri vytváraní kampaní a reklamných skupín.

Setup kampaní

Postupne nastavujeme všetky kampane podľa informácií, ktoré sa nachádzajú v briefe. Ak je našou úlohou aj vytvorenie bannerov, posielame Vám ich na schválenie.

Spustenie

Nasadenie a spustenie kampaní sa odohrá vo vopred stanovenom termíne. V momente spustenia ste viditeľní a prichádza na Váš web návštevnosť. Začíname s analýzou a optimalizáciou kampaní.

Mnoho spokojných PPC klientov

Výsledky. Výsledky. Výsledky. Budete ich čakať aj Vy a takto môžu vyzerať.

Výkonné reklamy. Ešte raz – výkonné reklamy.

Každá reklamná kampaň s maximalizovaným efektom.

%
Zvýšenie miery konverzie
%
Zníženie ceny za kliknutie
%
Zvýšenie počtu konverzií
%
Zníženie potrebného rozpočtu

Kvalita. Komunikácia. Ciele.

KVALITA

Naša práca sa zakladá na kvalitnej analýze, stratégii a najmä dlhoročných skúsenostiach. Nič nepodceňujeme a klientom prinášame kvalitu.

KOMUNIKÁCIA

U nás nečakáte na e-maily niekoľko dní a na telefonát celý deň. Zakladáme si na pružnej komunikácií. Radi sa tiež spoločne stretneme.

ÚSTRETOVOSŤ

Vieme pochopiť klienta a naším cieľom je vždy jeho spokojnosť. Zanalyzujeme, navrhneme riešenia a Vy si vyberiete aj na základe odporúčaní.

Kontaktujte nás