Diamond-separator-up_1

Online marketing nie je žiadny vtip

Máme radi čísla, ktoré nikdy neklamú. Napríklad ako tieto štatistiky, ktoré vypovedajú o dôležitosti optimalizácie online marketingovej komunikácie.

+55 %

mobilných používateľov

Už od roku 2016 viac ako polovica používateľov prehliada internet pomocou mobilu. To vypovedá o dôležitosti optimalizácie webov pre mobilné zariadenia, teda smartfóny a tablety.

+80 %

neoptimalizovaných webov

Až 80 % webových stránok a e-shopov podceňuje online marketing, SEO optimalizáciu, aktualizáciu najnovších funkcii a implementáciu najnovších trendov. Chcete patriť medzi nich?

+12 %

úspešných podnikov

Len 12 % nových prevádzok, firiem alebo e-shopov uspeje v prvom roku podnikania a dostane sa do plusu. Ostatné firmy doplatia na mnohé chyby, mimo iného aj na nedostatočný online marketing.

+100 %

zaručené zlepšenie

Ak pochopíte dôležitosť online marketingu a vložíte doň energiu, výsledky sú zaručené. Každý náš klient zaznamenáva výrazné zlepšenie v podnikaní po implementácií našich služieb.

Prečítajte si o nás

aspoň zopár riadkov

Takto sme začínali

Prvotná myšlienka o vytvorení marketingovej agentúry vznikla na základe dvoch podnetov. Prvým boli neustále pribúdajúci klienti, ktorých zakladajúci členovia nedokázali obslúžiť sami a potrebovali tak rozšíriť svoje rady o špecialistov z rôznych oblastí.

Druhým bol fakt, že množstvo nových klientov nebolo spokojných s vlastnými riešeniami a hľadali individuálny a odborný prístup. Následnému oficiálnemu vzniku tak nič nebránilo. Spojili sa marketéri so skúsenosťami a šikovní študovaní ľudia a začali sa prezentovať pod jednou značkou, ktorej sme dali meno OnlineHouse.

Dnes je všetko inak

Za ten čas, čo pracujeme ako jeden tím, sa v našej agentúre mnohé zmenilo. Majú to za následok hlavne neustále sa meniace marketingové trendy, ktoré nikdy neberieme na ľahkú váhu a okamžite ich implementujeme pri projektoch našich klientov.

V súčasností náš tím tvoria skúsení špecialisti z oblasti internetového marketingu, grafiky, programovania a všetkých súvisiacich odvetví, ktoré majú za úlohu prezentáciu firiem na internete.

Pýšime sa aj exkluzívnou spoluprácou s najznámejšími slovenskými a zahraničnými médiami, ktoré nám dovoľujú poskytnúť klientom ďalšie možnosti propagácie. Najviac však za nás hovorí naša práca a pravidelne aktualizované certifikáty zo špecializovaných oblastí.

Diamond-separator-up_1
Diamond-separator-down

Cenovú ponuku

pripravíme zadarmo

Zaujali sme vás? Nechajte nám odkaz. Popíšte nám váš projekt a my vám navrhneme riešenia. Pošleme vám aj nezáväznú cenovú ponuku, na základe ktorej bude vaše rozhodovanie jednoduchšie.

[recaptcha]

Do 24 hodín Vás budeme kontaktovať.

Viem, chcete odísť :(
Zvýšime Vám návštevnosť či konverzie. Bezplatná konzultácia.
Pokojne nechajte na seba kontakt nižšie a radi sa vám ozveme. 
Áno, chcem konzultáciu!
Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas k spracovaní osobných údajov.

Nie, naozaj odchádzam.
close-link