Buďte jedineční

Každá unikátna grafika dokáže odlíšiť váš e-shop alebo vašu web stránku.

Riešenie na mieru

Voľne stiahnuteľné obrázky či šablóny nemusia vyhovovať vášmu projektu. Neodrádzajte svojich návštevníkov.

Odlíšte sa

Krásny a nápaditý dizajn je spôsob, ako sa odlíšiť. Ľudia musia poznať vás a nie konkurenciu.

Grafika web stránok/e-shopov

Nakreslíme krásnu grafiku pre web či e-shop na mieru vašim požiadavkám. Moderné grafické spracovanie pre akýkoľvek projekt.

Logá a dizajn manuály

Jasne identifikovateľné logo, podľa ktorého vás budú spotrebitelia poznať. Dizajn manuál sa začína výberom farieb a končí súhrou všetkých prvkov online-offline.

Bannery a bannerové animácie

Bannery na web či pre Google AdWords kampane. Rôzne rozmery a profesionálne spracovanie. Na mieru spracované bannery podľa požiadaviek.

Kreatívne slides do sliderov

Slider na web stránke alebo e-shope zaujme každého návštevníka iba vtedy, ak je vhodne spracovaný, pútavý a vyzdvihuje vaše benefity. Nechajte si vyrobiť slides do vášho slidera.

Profesionálne grafické kreatívne práce

Jedinečná grafika zaujme vašich návštevníkov a odlíši vás od ostatných. Naši grafici vyhovejú všetkým vašim požiadavkám a vytvoria originálne grafické práce. Grafiku vždy doplníme o kreatívne nápady. Pracujeme podľa jasného zadania alebo nám poskytnete voľnú ruku pri spracovaní. Záleží len na vás.

Mám záujem

Od zadania až po odovzdanie grafiky

Cesta je dlhá aj krátka zároveň. Na konci je vždy profesionálny výstup.

Kreatívny brief

Naša spolupráca sa začína vyplnením briefu, ak je požiadavka jednoduchšia, tak odpovedaním na základné otázky. Špecifikácia zadania umožňuje vytvoriť grafiku presne podľa vašich predstáv.

Tvorba a kreatívny proces

Na základe briefu grafik začína spracovávať zadanie. Posiela prvé návrhy, riešenia a začína sa formovať výsledok. Počas celého procesu s Vami neustále komunikuje.

Odovzdanie grafiky

Finálne odovzdanie vypracovaných podkladov vždy na čas a v súlade so zadaním na začiatku. Podklady dostanete v požadovanej podobe – grafickej aj technickej.

Dizajn od nás majú mnohí klienti

Kreatíva a grafika niekoľkých prípadových štúdií.

Kvalita. Komunikácia. Ciele.

KVALITA

Naša práca sa zakladá na kvalitnej analýze, stratégii a najmä dlhoročných skúsenostiach. Nič nepodceňujeme a klientom prinášame kvalitu.

KOMUNIKÁCIA

U nás nečakáte na e-maily niekoľko dní a na telefonát celý deň. Zakladáme si na pružnej komunikácií. Radi sa tiež spoločne stretneme.

ÚSTRETOVOSŤ

Vieme pochopiť klienta a naším cieľom je vždy jeho spokojnosť. Zanalyzujeme, navrhneme riešenia a Vy si vyberiete aj na základe odporúčaní.

Kontaktujte nás