Časté otázky

 

So správnym online marketingom áno! Radi vravíme, že aj čistiareň vzducholodí v Horných Dolných Kopaniciach môže mať úspech, ak ponúka kvalitné služby za rozumnú cenu a ak má dobre zacielenú reklamu, s ktorou osloví správnu cieľovú skupinu. Radi vám vysvetlíme viac na osobnom stretnutí. Neváhajte nás kontaktovať.

Toto je opäť veľmi individuálne pri každom projekte. Máme však skúsenosti s tým, že pri dobrom nastavení optimalizácie pre vyhľadávače a správe sociálnych sietí dokážeme zvýšiť počet konverzií, nákupov v e-shope alebo aj obyčajných návštev na vašom webe už v priebehu prvého mesiaca. Výsledky vám vždy predstavíme v pravidelných mesačných reportoch.

Sme skutoční ľudia, nie anonymní odborníci na všetko z internetu. Ak sa nás rozhodnete kontaktovať, dohodneme si osobné stretnutie, na ktorom sa spoznáme a najmä spoznáme váš projekt, ktorý by ste radi pozdvihli. Počas celej dĺžky spolupráce vás budeme pravidelne informovať o prebiehajúcich prácach, reportovať naše výsledky a budeme vám stále k dispozícii. Samozrejmosťou sú aj pravidelné osobné stretnutia.

Samozrejme. Naše zručnosti nekončia pri správe sociálnych sietí. Vytvoríme pre vás pútavé video, pomôžeme vám s organizáciou eventu, vymyslíme súťaže pre vašich zákazníkov a veľa ďalšieho. Ukážeme vám najnovšie možnosti a spôsoby, ako sa dostať do povedomia nových klientov.

Nemáte dobrý názov firmy, logo, grafiku ani obsah? Od toho sme tu predsa my. Spoločným brainstormingom odhalíme vaše nápady a pretavíme ich na skutočnosť s ohľadom na najnovšie trendy. Naši grafici pre vás pripravia celý dizajn manuál, copywriteri vytvoria celý obsah na web a e-shop a spoločne nastavíme celú komunikáciu tak, aby vám prinášala čo najviac konverzií.

Nie sme žiadny začiatočníci, ktorí rozbiehajú prvé projekty na kolenách. Online marketingu sa venujeme profesionálne a je to naša hlavná činnosť, nie koníček. Máme dlhoročné skúsenosti s optimalizáciou pre vyhľadávače, copywritingom, ale aj s programovaním webových stránok. V našom tíme nájdete odborníkov, ktorí pracujú na projektoch aj pre veľké a uznáme firmy. Prezrite si niektoré z našich prác v referenciách.

Aj napriek neustálym legislatívnym zmenám v oblasti ochrany osobných údajov vieme zastrešiť zber dát od používateľov, ktoré sa dajú následne využiť na propagáciu vašej firmy pomocou newsletterov. Ak sa bojíte pokuty alebo nemáte skúsenosti s uchovávaním a následným spracovaním osobných údajov, nechajte to na nás.

Naša online marketingová agentúra pokrýva celú škálu možností, ktoré nám internet ponúka na propagáciu firiem. Optimalizácia pre vyhľadávanie, správa sociálnych sietí a platené kampane sú len začiatok. V našom portfóliu nájdete aj čiastkové služby. Vytvoríme pre vás celú grafiku, založíme blog, no vytvoríme aj celý nový e-shop alebo webovú stránku. Všetky naše služby nájdete tu.

Nad týmto sa vôbec nemusíte zamýšľať! Pri analýze a audite vášho projektu pred samotným začiatkom prác zistíme ,aká je situácia na trhu, v akom stave je vaša konkurencia, a navrhneme ideálne riešenie pre propagáciu vašej firmy. Niekto má silný potenciál pre SEO, iný má budget na PPC reklamy a ďalší má skvelé reakcie ľudí na sociálnych sieťach. Každý projekt je unikátny, aj ten váš.

Veľké množstvo podnikateľov si myslí, že sa dokážu o svoju reklamu starať sami. Ak aj majú skúsenosti a praktické zručnosti pre online marketingové aktivity, často na to nemajú čas. Outsourcing je v tomto prípade najlepším riešením, ktoré vám ušetrí množstvo času, energie, a dovolí vám sústrediť sa na podnikanie. My sa postaráme o všetko ostatné.

Samozrejme! Výsledky internetových reklamných kampaní sú nepopierateľné a v súčasnosti ide o najeefektívnejší spôsob, ako prezentovať svoju firmu novým zákazníkom. Tieto výsledky vieme, samozrejme, podložiť kvalitnými reportami, ktoré sú súčasťou každého projektu.

Za naše služby máme stanovený cenník podľa náročnosti a rozsahu konkrétnej úlohy. Každý projekt, na ktorom pracujeme, je individuálny a vyžaduje veľmi špecifický prístup. Cenovú ponuku vám vždy predstavíme ešte pred začiatkom práce na osobnom stretnutí, ktoré si spoločne dohodneme.

Load More